Адрас райвыканкама:
222531 Мінская вобласць, г. Клецк, пл. Маякоўскага, 10

Тэлефон прыёмнай:
(8-01793) 50-4-87

Факс: (8-01793) 50-6-39

E-mail: isp@kletsk.gov.by

Касцёл Святой Тройцы
Касцёл Святой Тройцы
Галоўная / Улада / Прадстаўнічыя дзяржаўныя органы / Пастаянныя камісіі раённага Савета дэпутатаў

Пастаянныя камісіі раённага Савета дэпутатаў

СКЛАД ПАСТАЯННЫХ КАМІСІЙ КЛЕЦКАГА РАЁННАГА САВЕТА ДЭПУТАТАЎ XXVIII СКЛІКАННЯ

пастаянная камісія па бюджэце і фінансава-эканамічных пытаннях

Масло
Рыгор Іванавіч

дэпутат па Нагорнаўскай выбарчай акрузе № 16, старшыня камісіі

Качубей
Інэса Канстанцінаўна

дэпутат па Савецкай выбарчай акрузе № 8

Аляксейчык
Сяргей Уладзіміравіч

дэпутат па Вераснёўскай выбарчай акрузе № 9

Мелюк
Ала Мікалаеўна

дэпутат па Зубкаўскай выбарчай акрузе № 12

Клімовіч
Анатоль Мікалаевіч

дэпутат па Грыцэвіцкай выбарчай акрузе № 17

пастаянная камісія па развіцці сацыяльнай сферы, пытаннях занятасці, законнасці і правапарадку

Гадун
Дзмітрый Мікалаевіч

дэпутат па Паначцкай выбарчай акрузе № 25, старшыня камісіі

Бобка
Марына Анатольеўна

дэпутат па Пабедаўскай выбарчай акрузе № 3

Ціхамай
Аляксей Іванавіч

дэпутат па Панкратаўскай выбарчай акрузе № 2

Навакоўская
Іна Іванаўна

дэпутат па Будаўнічай выбарчай акрузе № 10

Мінец
Ірына Іванаўна

дэпутат па Лазавіцкай выбарчай акрузе № 21

Міхлай
Алена Міхайлаўна

дэпутат па Даматканавіцкай выбарчай акрузе № 29

пастаянная камісія па аграрных пытаннях, экалогіі і добраўпарадкаванні тэрыторый

Буката
Анатоль Іванавіч

дэпутат па Ленінскай выбарчай акрузе № 1, старшыня камісіі

Турко
Святлана Анатольеўна

дэпутат па Тучанскай выбарчай акрузе № 27

Леўкавец
Сяргей Аляксандравіч

дэпутат па Заастровецкай другой выбарчай акрузе № 20

Мазай
Антон Юр'евіч

дэпутат па Кухчыцкай выбарчай акрузе № 26

Гардзей
Ігар Васільевіч

дэпутат па Морацкай выбарчай акрузе № 22

пастаянная камісія па пытаннях прамысловасці, паслугах насельніцтву, будаўніцтве і жыллёва-камунальнай гаспадарцы


Навіцкі
Аляксандр Мікалаевіч

дэпутат па Гагарынскай выбарчай акрузе № 4, старшыня камісіі

Шастак
Галіна Аляксандраўна

дэпутат па Янавіцкай выбарчай акрузе № 15

Худавец
Віктар Фёдаравіч

дэпутат па Піянерскай выбарчай акрузе № 5

Булах
Дзмітрый Міхайлавіч

дэпутат па Архітэктурнай выбарчай акрузе № 6

Бур'як
Іван Іванавіч

дэпутат па Сасновай выбарчай акрузе № 7

Жукоўскі
Андрэй Васільевіч

дэпутат па Казарменнай выбарчай акрузе № 11

пастаянная камісія па мандатах, дэпутацкай этыцы, мясцовым кіраванні і самакіраванні, рэгламенце, СМІ і сувязях з грамадскімі арганізацыямі

Сянькевіч
Ала Іосіфаўна

дэпутат па Сіняўскай выбарчай акрузе № 24, старшыня камісіі

Булат
Зоя Аляксееўна

дэпутат па Галынкаўскай выбарчай акрузе № 23

Бамбешка
Аляксандр Леанідавіч

дэпутат па Сякерыцкай выбарчай акрузе № 13

Балцянкоў
Аляксандр Мікалаевіч

дэпутат па Чырваназоркаўскай выбарчай акрузе № 14

Сасіновіч
Дзмітрый Мікалаевіч

дэпутат па Заатравецкай першай выбарчай акрузе № 19